Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Textile Flower z nagrodą „Perła Ceramiki UE 2016”!

Konkurs „Perły Ceramiki UE 2016” organizowany przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych", jest od trzynastu lat jednym z najważniejszych przedsięwzięć promujących w naszym kraju dobrze zaprojektowaną ceramikę. Od początku cieszy się bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem polskich oraz zagranicznych producentów płytek. Kapituła przyznająca nagrodę w kategorii Standard, doceniła w tym roku połączenie ciekawego wzornictwa, interesującego designu i perfekcyjnej jakości naszej kolekcji Textile Flower.

Nominacja i nagroda przyznana w konkursie jest doskonałą rekomendacją dla naszych Klientów, a dla nas dowodem, że warto wyznaczać trendy w projektowaniu i stawiać na nowatorskie wzornictwo, połączone z najwyższą jakością.

Delikatna i wysmakowana kolekcja płytek ściennych Textile Flower Cersanit w formacie 29,7 x 60 cm została stworzona z myślą o klientach dla których liczą się stylowe aranżacje. Kolorami kolekcji są czerń i biel. Płytki bazowe w udany sposób imitują marmur, a towarzyszący kolekcji dekor pokryto dodatkowo delikatnymi kwiatami w kolorystyce ciepłej szarości. Ciekawa mikrostruktura insertu wyglądem przypomina nowoczesną tkaninę.

Uroczysta gala laureatów konkursu odbyła się 2 lutego 2017r. w Warszawskim Domu Technika NOT. Konkurs odbywa się corocznie pod honorowym patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz. Statuetkę w imieniu Cersanit odebrała Anna Szwed, Product Manager.


ARMATURA ŁAZIENKOWA