Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Marka Cersanit wie jak ważna jest dla Ciebie oszczędność. Wyposażenie łazienki możesz dobierać tak, aby obniżać domowe rachunki i oszczędzać zasoby wody i energii. Dlatego w armaturze Cersanit stosujemy technologię Cersanit Water Save.

Ograniczający wypływ wody perlator Cersanit Water Save, wodo- i energooszczędna głowica Cersanit Water Save, energooszczędny mechanizm Cersanit Thermo-Block oraz ekonomiczna funkcja Eco w zestawach natryskowych – taki pakiet w domowej armaturze to realne oszczędności w Twoim domu.

Świat armatury Cersanit podzielony jest według cech charakterystycznych i wartości użytkowych na trzy linie: Cersanit DESIGN (3 serie baterii), Cersanit SOLUTION (8 serii) i Cersanit BASIC (3 serie). Armatura z linii Cersanit DESIGN łączy doskonałe wzornictwo oraz ekologiczne i oszczędne rozwiązania. Linia armatury Cersanit SOLUTION to praktyczne baterie dla konsumentów, którym zależy na oszczędności wody i zmniejszeniu rachunków. Baterie z linii Cersanit BASIC są proste i niezawodne.

Wszystkie elementy baterii Cersanit są objęte wieloletnią gwarancją – 10 lat (dla baterii z linii Cersanit DESIGN) i 7 lat (dla baterii z linii Cersanit SOLUTION i Cersanit BASIC). Solidność baterii Cersanit idzie w parze z trwałością ich powłoki zewnętrznej. Powierzchnia baterii jest podwójnie chromowana w technologii Cersanit Super Shine, która zapewnia podwyższoną odporność na zarysowania i ścieranie.

Marka Cersanit wyposaży Cię w gotowy do montażu zestaw armatury, bo do każdej baterii Cersanit otrzymasz wężyki przyłączeniowe i korek. W bateriach z linii DESIGN znajdziesz automatyczne korki klik-klak z mechanizmem typu „push”, w komplecie armatury z linii SOLUTION dostępne są automatyczne korki metalowe, a do baterii z linii BASIC dołączono korki plastikowe. Ciesz się kompletnym i praktycznym zestawem armatury Cersanit w Twojej łazience!

Poznaj armaturę z linii Cersanit DESIGN, SOLUTION i BASIC

Poznaj zestawy natryskowe Cersanit

POBIERZ KATALOG


ARMATURA ŁAZIENKOWA