Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Armatura - nowa kategoria produktowa

Marka Cersanit jest liderem kom­pleksowego wyposażenia łazienek z szeroką ofertą płytek ceramicz­nych, ceramiki łazienkowej, wanien, kabin, brodzików, stelaży podtynko­wych i mebli łazienkowych. Armatura łazien­kowa to najnowsza kategoria w ofercie producenta. Baterie i zestawy natryskowe zapewniają możli­wość kompletnego wyposażenia łazienki, które łączy w sobie funkcjonalność, wysoką jakość i ciekawe wzornictwo. Cersanit wprowadza do oferty 14 serii baterii łazienkowych i 6 zestawów natryskowych.

Najnowsze modele armatury łazienkowej zwracają uwagę efektowną formą. Marka Cersanit oferuje 14 serii baterii, w skład których wchodzą: baterie umywalkowe, wannowo-natrysko­we i natryskowe, a w 3 seriach dodatkowo baterie bidetowe. Armatura ta zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających zwolenników nowoczesnego designu.

Aby łatwiej znaleźć produkt dla siebie, baterie zostały pogrupowane według cech charakterystycznych i wartości użytkowych na trzy segmenty: BASIC (prostota i atrakcyjna cena), SOLUTION (praktyczne rozwiązania oszczędzające wodę)i DESIGN (nowoczesne wzornictwo, ekologiczne rozwiązania).

W zależności od segmentu armatura jest wyposażona w dwa rodzaje perlatorów – Cersanit Air – napowietrzający strumień wody i Cersanit Water Save – ograniczający jej wypływ do
6 litrów na minutę, dzięki czemu zużycie może być niższe nawet o 50%. Wszystkie baterie Cersanit wyposażone są w niezawodną ceramiczną głowicę, a baterie z najwyższego segmentu DESIGN - w głowicę z mechanizmem Thermo-Block. Mechanizm ten pozwala na ograniczenie temperatury wypływającej wody, co zapo­biega poparzeniom i zmniejsza poziom zużycia energii. Dodatkowo głowica w segmencie DESIGN ma 2-stopniowy mechanizm regulacji natężenia strumienia wody. Do wszystkich baterii Cersanit dołączony jest automatyczny korek w kilku rodzajach: od plastikowego, przez metalowy i metalowy z mechanizmem klik-klak.

Linię Cersanit BASIC tworzą 3 serie baterii: SIMI, CARI i AMET. W prostych w formie i praktycznych w użytkowaniu seriach dostęp­ne są 3 rodzaje baterii: umywalkowa, wannowo - natryskowa i natryskowa.

W segmencie Cersanit SOLUTION znalazły się funkcjonalne rozwiązania, które pozwalają oszczędzać wodę i pieniądze. Specjalny perlator Cersanit Water Save oraz niezawodna głowica wpływają dodatkowo na komfort użytkowania. Ekonomiczne w użytkowaniu baterie charakteryzują się także ciekawym designem. Można tu znaleźć oryginalne i niestandardowe baterie w kolorze białym i czarnym oraz baterie w minimalistycznej, surowej i geometrycznej formie. Linię SOLUTION tworzy 8 serii baterii: VERO, LUMI, AVEDO, MILLE, MILLE WHITE, MILLE BLACK, ELIO i CROMO. W każdej serii dostępna jest bateria: umywalkowa, wannowo-natryskowa i natryskowa.

Segment DESIGN to propozycja dla tych, którzy poszukują cieka­wych stylistycznie baterii do stworzenia niebanalnych wnętrz, w których każdy szczegół na znaczenie. Aby ułatwić wybór, oryginalne wzornictwo poparte jest racjonalnymi i ekologicznymi rozwiązaniami oraz gwarancją bezpiecznego i komfortowego użytkowania. Linię Cersanit DESIGN tworzą 3 serie baterii: VIGO, LUVIO i MAYO. W każdej serii dostępna jest bateria: umywalkowa, wannowo-natryskowa, natryskowa i bidetowa.

Czytaj więcej.o technologiach użytych w bateriach Cersanit.

Poznaj produkty z nowej kategorii marki Cersanit - armatury łazienkowej.


ARMATURA ŁAZIENKOWA