Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

W skład serii Colour wchodzą: WC kompakt, miska zawieszana, seria umywalek, superwygodna deska sedesowa dostępna w dwóch kolorach oraz meble: szafki podumywalkowe i wiszące.

Ceramika łazienkowa, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, jest nie tylko elegancka, ale i funkcjonalna. Nowoczesne kształty miski, WC kompaktu i umywalek doskonale sprawdzą się zarówno w minimalistycznym jak i bardziej dekoracyjnym wnętrzu. Idealnie komponują się z meblowymi elementami serii, tworząc wyjątkową przestrzeń w łazience.

Aby zapewnić Ci jak najwięcej możliwości aranżacji wnętrza łazienki, meble Colour mają formę modułów i dostępne są w kilku formatach, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać tworząc kompozycje najlepiej odpowiadające na indywidualne potrzeby Twoje i Twojej rodziny. Do otwartych białych korpusów szafek możesz dobrać front w ulubionym, modnym kolorze: białym, żółtym, niebieskim lub szarym.


ARMATURA ŁAZIENKOWA