Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Cersanit w programie "Cztery kąty, Anioł piąty"

Przed nami 11 odcinków audycji "Cztery kąty, Anioł piąty" dokumentujących remonty dziecięcych pokoi i łazienek przeprowadzanych na podstawie wcześniejszej, trzyletniej działalności Stowarzyszenia „Piękne Anioły”, a w ostatnim roku także we współpracy z Fundacją „Fabryki Marzeń”. Partnerem audycji jest między innymi marka Cersanit.

Organizatorem remontów, rejestrowanych przez ekipę realizacyjną z TVP Katowice, jest Stowarzyszenie i Fundacja. Na planie filmowym obie organizacje działają wspólnie. Prowadzącymi są Katarzyna Konewecka-Hołój – prezes Stowarzyszenia „Piękne Anioły”, Karolina Sołowow – przewodnicząca Rady Fundacji „Fabryki Marzeń” oraz Paweł Pochwała z TVP.

Reportaże z przeprowadzanych remontów nakręcane są w województwach południowej Polski. Rodziny do pomocy wskazują miejskie i gminne ośrodki pomocy społecznej, szkoły, stowarzyszenia, organizacje społeczne.

Do prac remontowych nie były zatrudniane firmy. W audycji liczy się pomoc wielu osób -wolontariuszy, którzy chcą coś zrobić dla wybranej rodziny. Za każdym razem jest to inny skład pomocników: sąsiedzi, rodzina, Koło Gospodyń Wiejskich, strażacy, harcerze, uczniowie szkół budowlanych, sportowcy, władze gminne, ksiądz, pensjonariusze Domów Poprawczych, czy inne organizacje. Do pomocy włączyli się także polscy producenci, którzy postanowili weprzeć działania mające na celu zmianę rzeczywistości rodzin objętych programem. Cersanit wyposażył łazienki, Barlinek wykańczał podłogi, a Komfort nadał wnętrzom ostateczny przytulny wygląd przekazując dywany. Do ocieplenia wnętrz Synthos przekazał styropian, a pomocy w pozyskaniu pozostałych elementów do remontu udzielił sklep internetowy Nexterio. Fundację wspomagał także krakowski oddział Echo Investment.

Audycja ma na celu zachęcić i zaktywizować wszystkich do niesienia pomocy. Zapraszamy do oglądania.

Emisja odcinków przewidywana jest w programie TVP1 w terminie od 12 marca 2016 r. do 28 maja 2016 r., w każdą sobotę, o godz. 12.20.(oprócz Wielkiej Soboty).


O działalności „Pięknych Aniołów” można przeczytać na fanpage’u i na www.piekne-anioly.org.
Więcej informacji o Fundacji Fabryki Marzeń: www.fabrykimarzen.org oraz fanpage.
Strona audycji: https://www.facebook.com/CzteryKatyAniolPiatyTVP/?fref=ts
Zapraszamy także do polubienia fanpage Cersanit Polska, gdzie zamieszczane są bieżące informacje.


ARMATURA ŁAZIENKOWA