Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Kolekcja City Cersanit z Perłą Ceramiki 2015

Znamy już najpiękniejsze kolekcje płytek 2015 roku. 11 lutego br. w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2015, zorganizowanego przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” wspólnie z firmą CAD Projekt K&A. To już 12 edycja plebiscytu, wyłaniająca co roku najlepsze propozycje z rodzimego rynku. W tym roku tytuł Perły Ceramiki zdobyła m.in. kolekcja City Cersanit!

Jury złożone z osób zawodowo związanych z projektowaniem wnętrz, wzornictwem i architekturą oraz przedstawiciele redakcji docenili niebanalne, zgodne z najnowszymi światowymi trendami wzornictwo i wysoką jakość produktów oferowanych przez Cersanit. W klasie standard Perłę otrzymała kolekcja City o surowym, minimalistycznym klimacie, idealnie wpasowującym się trend modnego, mieszczańskiego loftu.

Płytki bazowe w odcieniach szarości, połączono z ciekawymi motywami dekoracyjnymi, idealnie sprawdzającymi się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. W insertach Grey Metal i Light Grey Metal struktura imituje antypoślizgową podłogę z metalu. Dużego uroku dodają inserty Grey House, które umożliwiają układanie niekończącej się panoramy kamienic z dawnych lat. Nawiązujące do klimatu retro dekoracje Grey Geo i Light Grey Geo, z wzorem nakładających się na siebie ośmiokątów, ocieplają wnętrza wykończone minimalistycznymi, jednokolorowymi płytkami w odcieniach szarości.

Dzięki matowym płytkom ściennym i podłogowym łazienka lub kuchnia nabierze charakteru przypominającego wnętrze loftu, Obie propozycje, przypominające fakturą beton, dostępne są zarówno w tonacji szarej (Grey) jak i jasnoszarej (Light Grey).

Konkurs Perły Ceramiki UE 2015 odbył się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz.

Zobacz całą kolekcję CITY

Czytaj więcej o stylu industrialnym w łazience z wykorzystaniem płytek CITY.

www.cersanit.com.pl


ARMATURA ŁAZIENKOWA