Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Dzisiejsi nabywcy nieruchomości najczęściej kupują nieduże mieszkania - te najbardziej pożądane mają wprawdzie co najmniej dwa pokoje, ale ich powierzchnia nie przekracza 50 m2.


Łazienki w tych mieszkaniach także są niewielkie. Jednocześnie żyjemy w czasach, w których coraz więcej przedmiotów zyskuje miano niezbędnych. Nasze łazienki wypełniają po brzegi dziesiątki kosmetyków i akcesoriów. Ponadto łazienka zazwyczaj spełnia kilka różnorodnych funkcji – jest salonem kąpielowym, pralnią, suszarnią i schowkiem.


„Przytłoczeni” nadmiarem przedmiotów marzymy o minimalistycznych, spokojnych wnętrzach, ale realizacja takiego pomysłu wydaje się być coraz bardziej odległa.


Okazuje się, że nowa kolekcja SMART godzi pozornie niemożliwe założenia. Dzięki niej możemy cieszyć się uporządkowaną, elegancką przestrzenią i jednocześnie mnóstwo rzeczy pozostanie w zasięgu ręki.


ARMATURA ŁAZIENKOWA