Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Nowe meble łazienkowe

7 czerwca 2013

Najmodniejsze wykończenia, biały lakier i ciepły kolor naturalnego drewna w nowych kolekcjach łazienkowych marki Cersanit, to doskonały wybór do każdej, również niewielkiej łazienki.

Nowe kolekcje mebli łazienkowych marki Cersanit – IBU, TAZA, MELAR, BAMAKO, MESTA oraz LAREDO – wyróżniają się zarówno swą funkcjonalnością, jak również designem. Każda seria zawiera elementy najchętniej wykorzystywane w łazienkach: szafki podumywalkowe przeznaczone do umywalek marki Cersanit o różnorodnych wymiarach (także do umywalek nablatowych i kompozytowych), towarzyszące im słupki, szafki wiszące i lustrzane oraz lustra. Nowości to najczęściej dziś poszukiwane kolekcje podwieszane. Tradycjonaliści preferujący warianty stojące mogą skompletować dopasowane do szafek nóżki. Meble z nowych kolekcji to proste i nowoczesne formy, kolorystyka utrzymana w tonacjach bieli i naturalnych barw drewna, atrakcyjne uchwyty oraz wygodne i pojemne szuflady. Zastosowane tu technologie cichego domykania szuflad i drzwiczek oraz prowadnice szuflad z systemem ukrytego prowadzenia zwiększają komfort codziennego użytkowania. Meble można również nabyć w wersji do samodzielnego montażu.

IBU
Dzięki łagodnym liniom zaokrąglonych krawędzi i białym lakierowanym frontom drzwiczek mebli to kolekcja nowoczesna i jednocześnie uniwersalna. Biel wciąż jest kolorem szczególnie w łazience lubianym. Chromowane, okrągłe i błyszczące uchwyty to akcenty dopełniające całość. W skład serii wchodzą szafki podumywalkowe przeznaczone do umywalek Facile, słupek, szafka lustrzana oraz wisząca. Kolekcja zainteresuje szczególnie te osoby, które do łazienki poszukują rozwiązań o ponadczasowym designie, gustownych i funkcjonalnych.


TAZA
Oparta jest na kontraście białych, lakierowanych korpusów z barwą frontów wykonanych z płyty laminowanej w kolorze ciemnego jesionu. Szafki mają krótkie i masywne aluminiowe uchwyty. W skład serii wchodzą szafki podumywalkowe przeznaczone do umywalek Iryda i Carla, a także słupek, lustro z półką oraz szafka wisząca. Wyjątkowo funkcjonalne szafki pod umywalkę wyposażone są zarówno w szuflady zewnętrzne, jak i wewnętrzne, co ułatwia utrzymanie porządku. Meble te spodobają się wszystkim, którzy chcą, aby łazienkowa przestrzeń była optymalnie wykorzystana i jednocześnie estetyczna.


MELAR
To kolekcja, w której szafki w całości wykonane są z białej, lakierowanej na wysoki połysk płyty wiórowej, a fronty ozdobione dłuższymi, błyszczącymi, chromowanymi uchwytami. Dwie szuflady o pełnym wysuwie w szafce pod umywalkę zwiększają jej pojemność, a zatem i funkcjonalność. W serii znajdziemy szafki podumywalkowe do umywalek Cersania, słupek, szafkę wiszącą oraz lustro z półką. Meble odnajdą się w łazienkach zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Ich prosta i szykowna forma doskonale komponuje się z bielą łazienkowej ceramiki.

BAMAKO
Kolekcja Bamako oferuje meble łączące białe lakierowane fronty z wyłamującą się ze schematów obudową szafek. Trzy boki słupków i szafek wiszących wykonano z płyty w ciepłym kolorze ciemnego jesionu, natomiast czwarty jest podobnie jak fronty biały. Uchwyty wykonane z matowego aluminium są delikatne i neutralne. Szafka podumywalkowa złożona jest z dwóch szuflad z pełnym wysuwem – zewnętrznej i wewnętrznej. Rozwiązanie to umożliwia łatwy dostęp do zawartości szafki. W skład serii wchodzi szeroki wachlarz szafek podumywalkowych do umywalek Carina i Olimpia, słupek, lustro z półką oraz szafka wisząca. Meble są wygodne w użytkowaniu i jednocześnie przyciągają uwagę swym ciekawym designem, który docenią wszyscy miłośnicy niebanalnych rozwiązań.


MESTA
Prosta i oszczędna forma szafek w kolekcji Mesta została „ubrana” w ciepłą kolorystykę naturalnego, ciemnego jesionu. Charakterystyczne dla tej serii masywne uchwyty w błyszczącym wykończeniu inox są zamontowane poziomo. W skład serii wchodzi szeroki wachlarz szafek podumywalkowych do umywalek Carina i Olimpia, a także słupek, lustro z półką oraz szafka wisząca. Dwie pojemne szuflady szafki podumywalkowej pomieszczą wszystkie kosmetyki. Seria ta spodoba się osobom, które preferują uniwersalne, proste, inspirowane naturą barwy i kształty podkreślone mocniejszym, urozmaicającym wnętrze akcentem.


LAREDO
W kolekcji Laredo dzięki subtelnemu połączeniu korpusów w kolorze jasnego jesionu z bielą lakierowanych frontów oraz z delikatnością białych, aluminiowych uchwytów, meble wyróżniają się wyjątkową lekkością. Ich cechą szczególną są bardzo pojemne szuflady oraz dwukrotnie lakierowany blat szafki podumywalkowej o zwiększonej odporności na wodę. W skład serii wchodzą szafki specjalnie stworzone pod nowe umywalki konglomeratowe oraz pod nablatowe umywalki Caspia, Melodia i Inteo, a także słupek i dwie szafki lustrzane. To meble dopracowane w każdym szczególe. Z pewnością trafią w najbardziej wymagające gusta i spełnią wymagania użytkowników, którzy pragną nadać łazience przestronność, lekkość i przejrzystość.


ARMATURA ŁAZIENKOWA