Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

​Przyjemność kąpieli w nowych wannach marki CERSANIT

26 czerwca 2013

W ofercie pojawiały się dwie nowe linie wanien prostokątnych. Rozszerzona została też gama rozmiarów wybranych wanien.

Każdy z nas potrzebuje codziennie choćby kilku minut relaksu. I w każdym domu jest takie miejsce, w którym można go zaznać. To oczywiście łazienka, która przestała być przestrzenią przeznaczoną jedynie do wykonywania czynności higienicznych. Tu możemy znaleźć kilka chwil tylko dla siebie i odpocząć w trakcie odprężającej kąpieli. Gwarancją komfortu podczas takiej kąpieli są wanny marki Cersanit, która proponuje dwie nowe linie wanien prostokątnych: FLAVIA oraz OCTAVIA, a także rozszerza paletę rozmiarów wanien dotychczas dostępnych: VIRGO, ARIZA, SICILIA oraz JOANNA.
Nowe wanny wykonano z akrylu, a ich kolorystyka jest spójna z ceramiką Cersanit White, co sprawia, że idealnie komponują się z resztą łazienkowego wyposażenia. Wanny oferowane są w komplecie z regulowanymi nóżkami. Można też obudować je dostępnymi w ofercie marki panelami. Wnętrze wanien jest ergonomiczne, co zapewnia maksymalny komfort kąpieli.
Wanny asymetryczne w nowych rozmiarach występują w wersji prawej lub lewej. Odnajdą się we wnętrzach zarówno przestronnych salonów kąpielowych, jak i w małych łazienkach.

FLAVIA

Nową propozycją marki Cersanit są prostokątne wanny z serii Flavia. Wyróżniają się uniwersalną formą, dzięki której można obudować je, wykorzystując płytki o dowolnym wymiarze lub też dopasowane do wanny panele. Szeroka krawędź wanny może posłużyć jako praktyczna półeczka na przybory toaletowe. Prosty, klasyczny i elegancki kształt oraz wymiary umożliwiające instalację nawet w niewielkich przestrzeniach sprawiają, że wanny te będą pasować do każdego wnętrza. Wanna świetnie odnajdzie się w towarzystwie wciąż modnej ceramiki wpisującej się w kształt kwadratu czy prostokąta. Wymiary wanien z tej serii to 140 x 70 cm, 150 x 70 cm, 160 x 70 cm oraz 170 x 70 cm.

OCTAVIA

Kolejna nowość to wanny Octavia, które również przyjmują kształt prostokąta. Tym, co je wyróżnia, jest delikatny skos ergonomicznie wyprofilowanego wnętrza i łagodnie zaokrąglone krawędzie. Dzięki temu kąpiel staje się wyjątkowo komfortowa. Prostokątny kształt umożliwia wykorzystanie dowolnych rodzajów zabudowy. Prosta forma przy jednocześnie złagodzonej zaokrągleniami linii sprawia, że wanny te pasować będą zarówno do wnętrz nowoczesnych i oszczędnych, jak również tych klasycznych czy utrzymanych np. w stylistyce retro. Wymiary wanien z tej serii to 140 x 70 cm, 150 x 70 cm, 160 x 70 cm oraz 170 x 70 cm.

VIRGO

Virgo to seria wanien, które już zdobyły duże uznanie konsumentów. Ich prosty, nowoczesny, geometryczny kształt znakomicie pasuje do najbardziej minimalistycznych wnętrz. Szeroka gama dostępnych rozmiarów prostokątnych wanien z tej serii – 140 x 70 cm, 150 x 70 cm, 160 x 70 cm, 170 x 70 cm – została poszerzona o kolejny rozmiar: 180 x 80 cm. Tym samym prostokątna wanna Virgo może oferować relaks w kąpieli właścicielom zarówno małych łazienek, jak też bardziej przestronnych salonów kąpielowych.

ARIZA

Wanna asymetryczna Ariza oferowana była dotąd w rozmiarze 140 x 85 cm. Teraz dostępna jest również w rozmiarach 150 x 90 cm oraz 160 x 90 cm. Jej kompaktowe wymiary sprawiają, że idealnie wkomponuje się we wnętrze nawet niewielkiej łazienki. Estetyczna forma wanny sprosta gustom miłośników różnorodnych stylistyk.

SICILIA

Sicilia, to elegancka, duża wanna asymetryczna. Dotychczas model ten dostępny był w rozmiarze 160 x 100 cm. Obecnie proponujemy Sicilię również w rozmiarach mniejszych: 140 x 100 cm i 150 x 100 cm, a także w większym rozmiarze – 170 x 100 cm. Jej ergonomiczny kształt sprawi, że kąpiel będzie komfortowa i relaksująca, nawet gdy zażywać jej będą dwie osoby. Pielęgnację i czynności higieniczne ułatwi praktyczne i wygodne siedzisko.

JOANNA

Asymetryczne wanny z serii Joanna dotychczas można było nabyć w rozmiarach 140 x 90 cm oraz 150 x 95 cm. Ofertę rozszerzono o nowy, większy rozmiar: 160 x 95 cm. Doskonale wyprofilowane wnętrze wanny to gwarancja komfortu kąpieli nawet dwóch osób. Wygodę użytkowników dodatkowo zwiększają podłokietniki i zagłówek wyprofilowane we wnętrzu wanny.


ARMATURA ŁAZIENKOWA