Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Nowe umywalki konglomeratowe

22 lipca 2013

Umywalka to królowa łazienek i najważniejszy, ponieważ najczęściej używany element ich wyposażenia. Cersanit oferuje szeroką i różnorodna gamę tych produktów, a w portfolio marki pojawiły się także umywalki wykonane z konglomeratu.

Konglomeraty

przebojem wkroczyły do naszych domów, przede wszystkim do kuchni i łazienek. Z materiałów tego typu wykonuje się kuchenne i łazienkowe blaty, umywalki czy nawet wanny. Ta popularność jest w pełni zasłużona.

Zalety konglomeratów

Konglomeraty charakteryzują się niezwykłą trwałością, odpornością na mechaniczne uszkodzenia i zaplamienia. Idealnie gładka i połyskująca powierzchnia wyrobów wykonanych z konglomeratu jest także przyjemna i ciepła w dotyku – ten fakt ma niemałe znaczenie w łazience, naszej domowej oazie relaksu. Osoby poszukujące wyposażenia w nowoczesnych, minimalistycznych kształtach oraz bardzo wyraźnie zarysowanych, prostych krawędzi, znajdą to wszystko właśnie w tego typu produktach. Są one różne pod tym względem od produktów wykonanych z ceramiki. Wzornictwo konglomeratów oparte jest na geometrycznych, lekkich kształtach i smukłych, prostych liniach, tak bardzo poszukiwanych i lubianych przez konsumentów.

Konglomeraty według Cersanitu

Cersanit proponuje dwie serie umywalek konglomeratowych: Amao i Zuro. W każdej z nichznaleźć można umywalki w dwóch wymiarach: 60 x 45 cm oraz 80 x 45 cm. Dzięki prostokątnemu kształtowi i niewielkiej szerokości nie zajmują one zbyt dużo przestrzeni i doskonale sprawdzą się również w mniejszych łazienkach. Swoim rozmiarem, obrysem, jak też i designem, umywalki konglomeratowe są idealnie dopasowane do podwieszanych, podumywalkowych szafek z serii Laredo marki Cersanit i wspólnie z nimi tworzą spójny wystrój w łazience. Umywalki konglomeratowe oferowane są z przelewem oraz z wykonanym fabrycznie i centralnie umieszczonym otworem przeznaczonym na baterię sztorcową.

AMAO

Design umywalek z serii Amao łączy w sobie nowoczesność i subtelność. Ich forma opisana jest na prostokącie. Ten kształt przybiera także sama misa umywalki, która miękko i płynnie zlewa się z jej brzegami. Dzięki Konglomeraty przebojem wkroczyły do naszych domów, przede wszystkim do kuchni i łazienek. Z materiałów tego typu wykonuje się kuchenne i łazienkowe blaty, umywalki czy nawet wanny. Ta popularność jest w pełni zasłużona.

ZURO

Prostokątne są również umywalki z serii Zuro. Krawędź ich niecki jest jednak zaznaczona wyraźną linią. Głęboka, prostokątna misa wyraźnie oddziela się od brzegów umywalki. W wymiarze 80 x 45 cm powierzchnia brzegów jest zdecydowanie powiększona i może służyć jako praktyczna, podręczna półeczka. Umywalki tej serii wyróżnia również ich wąski rant. Dzięki takiej konstrukcji umywalka tworzy z szafką harmonijną i spójną bryłę. Umywalki z serii Zuro najbardziej przypadną do gustu miłośnikom minimalizmu, wielbicielom zdecydowanych, geometrycznych, nowoczesnych i prostych form oraz linii.


ARMATURA ŁAZIENKOWA