Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Jeżeli prysznic, to tylko w nowych kabinach marki Cersanit

5 sierpnia 2013


Różnorodność formatów i wymiarów, bogactwo wzorów i kolorów szklanych wypełnień ścianek oraz drzwi, elegancja chromowanych profili i uchwytów, a także wysoka jakość i niezawodność systemów jezdnych to cechy charakterystyczne nowych kabin prysznicowych marki Cersanit.

W niewielkich łazienkach kabiny prysznicowe z powodzeniem konkurują z wannami. Do ich montażu potrzeba zdecydowanie mniej przestrzeni. Ale z odświeżającego prysznica nie rezygnują również właściciele łazienek obszerniejszych. Natrysk skutecznie zmywa resztki porannego snu, regeneruje nasze siły po zabieganym i pracowitym dniu. Zalety kabin doceniają też seniorzy lub osoby mniej sprawne ruchowo – do kabiny zdecydowanie łatwiej jest wejść i z niej wyjść. Prysznic wygrywa z wanną także pod względem ekologii. Korzystając z niego, zużywamy mniej wody, oszczędzamy również energię potrzebną do jej ogrzania. Nic więc dziwnego, że miejsce na kabinę prysznicową przewiduje się już praktycznie w każdej nowo powstającej łazience.


Wygodna, modna bezpieczna


Miejsce to warto zagospodarować jedną z kabin prysznicowych Cersanit. Marka proponuje cztery nowe serie tych produktów: NAMA, ONEGA, INEBA oraz SAONA. Kabiny każdej z serii zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami i wykonane z najwyższej jakości materiałów.
Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia hartowane szkło wypełnienia o grubości 5 lub 6 mm.
Wygodę gwarantuje system jezdny wysokiej jakości oraz ergonomiczne, dwustronne uchwyty. O higienę łatwo jest zadbać dzięki wypinanym dolnym rolkom.


Szeroki wybór rozmiarów oraz kształtów kabin pozwala znaleźć model dopasowany do każdej łazienki, niezależnie od jej wielkości. Wymagające niedużej przestrzeni narożne kabiny półokrągłe idealnie sprawdzą się w łazienkach mniejszych, kwadratowe mogą zaś zająć miejsce w większych salonach kąpielowych. Nowe kabiny marki Cersanit można też dopasować do stylu, w jakim utrzymana jest aranżacja łazienki. Każda z serii oferuje możliwość wyboru rodzajów lub kolorów szklanych wypełnień.

Wraz z nowymi kabinami prysznicowymi Cersanit proponuje również nową serię brodzików Tako składającą się z 14 idealnie dopasowanych do kabin modeli. Cała oferta kabin jest objęta 5-letnią gwarancją, brodziki posiadają 7 lat gwarancji.

Kabiny Nama

Półokrągła, narożna kabina Nama, to elegancja i najwyższa jakość wykonania. Podwójne metalowe rolki – dolne i górne – zapewnią płynne otwieranie i wyjątkową stabilność jej konstrukcji. Wysoką klasę kabin podkreślają metalowe, chromowane, dwustronne uchwyty oraz szerokie, szykowne, chromowane profile.

Oferowane wypełnienie to hartowane, transparentne lub brązowe szkło o grubości 6 mm.

Kabina proponowana jest w wymiarze 190 × 80 × 80 cm lub 190 x 90 x 90 cm. Ze względu na swą wysokość Nama polecana jest do montażu z płytkimi brodzikami Tako – 3 lub 6 cm. Taki zestaw idealnie wpasuje się w nowoczesne i eleganckie wnętrze.


Kabiny Onega

To seria prostych i eleganckich kabin dla bardziej wymagających klientów. Zastosowanie ergonomicznych, dwustronnych uchwytów i metalowego systemu jezdnego gwarantują trwałość, wytrzymałość i płynne otwieranie. Kabiny z tej serii dostępne są w wersji półokrągłej lub kwadratowej. Szeroki wybór formatów oraz szklane – transparentne lub brązowe – wypełnienie pozwolą dobrać kabinę do każdego wnętrza.

Kabiny Onega oferowane są w dwóch wymiarach: 190 × 80 × 80 cm oraz 190 x 90 x 90 cm.

Kabiny Ineba

Estetykę wykonania kabin z serii Ineba podkreślają mrożone i grafitowe szkło wypełnień oraz starannie wykonane rolki i chromowane uchwyty. Jak wszystkie kabiny Cersanit, także seria Ineba, wyposażona jest w wypinane dolne rolki ułatwiające czyszczenie kabiny.

Produkty z tej serii oferowane są w wersji pół-okrągłej lub kwadratowej, w wymiarach: 185 x 80 x 80 cm, 185 x 90 x 90 cm, a także 167 x 80 x 80 cm i 167 x 90 x 90 cm. Kabiny o mniejszej wysokości polecane są szczególnie do montażu z głębokim, 30-centymetrowym brodzikiem, który może zastępować wannę i idealnie sprawdzić się, gdy z kabiny korzystają również dzieci.


Kabiny Saona

Seria Saona, to dobra jakość wykonania idąca w parze z korzystną ceną. Kabiny dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, także w wersji umożliwiającej montaż z głębokim brodzikiem wyposażonym w siedzisko. Dodatkowo, wypinane dolne rolki ułatwiają utrzymanie czystości kabiny.

Kwadratowe lub półokrągłe modele z tej serii proponowane są w wymiarach 180 x 80 x 80 cm, 180 x 90 x 90 cm oraz 167 x 80 x 80 cm i 167 x 90 x 90 cm. Istnieje możliwość wyboru między dwoma rodzajami wypełnień – szkłem transparentnym lub szkłem o strukturze tkaniny.

Brodziki Tako

Cersanit prezentuje również nową serię pół-okrągłych i kwadratowych brodzików Tako – idealnie dopasowanych do nowych kabin marki. Wśród 14 modeli serii każdy znajdzie rozwiązanie odpowiednie do swojej łazienki. Od eleganckich, nowoczesnych i płytkich brodzików o głębokości 3 i 6 cm, przez produkty o klasycznej głębokości 16 cm, po brodziki 30-centymetrowe wyposażone w praktyczne siedzisko, które w najmniejszych łazienkach może z powodzeniem zastąpić wannę. Podobnie jak kabiny, brodziki wykonano z największą starannością. W komplecie z nimi oferowane są również regulowane nóżki.


ARMATURA ŁAZIENKOWA