Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Segmentacja

Nowa segmentacja produktów

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, marka Cersanit wprowadziła w 2014 roku nową segmentację produktów w swoim portfolio: BASIC, SOLUTION i DESIGN. Objęte zostały nią produkty ceramiczne, meblowe oraz kabiny, brodziki i wanny.

Wprowadzenie nowej segmentacji ma na celu usystematyzowanie oferty i ułatwienie Państwu podejmowania decyzji o wyborze produktu, który najlepiej spełnia Państwa oczekiwania i odpowiada na konkretne potrzeby. Produkty w poszczególnych segmentach różnią się bowiem między sobą parametrami funkcjonalnymi, jakościowymi, wzornictwem oraz korzyściami, a co za tym idzie także ceną.

Poniżej zamieszczamy krótką charakterystykę nowych segmentów:

W segmencie BASIC znalazły się produkty najbardziej uniwersalne, cechujące się dobrą jakością i pełną funkcjonalnością, o prostym, tradycyjnym wzornictwie, które będzie się dobrze komponowało w niemal każdej łazience. Dzięki bardzo dobrej relacji ceny do jakości, produkty z segmentu BASIC dostępne są dla szerokiej grupy konsumentów.

Serie produktów z segmentu SOLUTION oferują Państwu coś więcej niż dobry design i wysoką funkcjonalność. Wykorzystując innowacyjne pomysły i technologie, są gotowym rozwiązaniem i odpowiedzią na problemy i wyzwania, z którymi mierzą się nasi konsumenci w codziennym korzystaniu z przestrzeni łazienkowej. Serie SOLUTION łączą w sobie produkty z różnych kategorii (ceramika, meble, wanny, parawany nawannowe) i zapewniają kompleksowe wsparcie w budowaniu łazienki funkcjonalnej, komfortowej i przyjaznej. Do tej grupy należą serie konceptowe: Pure, Nano, Smart, Easy oraz seria Etiuda.

Segment DESIGN to produkty najwyższej jakości, zarówno w zakresie materiałów jak i wykończenia, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami we wzornictwie. Powstały na bazie nowych technologii i zaawansowanej wiedzy, dzięki czemu doskonale łączą w sobie nowoczesność, piękno i funkcjonalność. Produkty z tej grupy spełnią wymagania bardzo wymagających konsumentów, przywiązujących dużą wagę do designu.


ARMATURA ŁAZIENKOWA