Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

Potrzeby użytkowników były inspiracją do znalezienia logicznych, choć nieoczywistych rozwiązań zastosowanych w kolekcji Smart. Można użyć w łazience tylko jednego z elementów kolekcji, a już to sprawi, że będzie znacznie wygodniej. Warto oczywiście wykorzystać potencjał drzemiący w całej kolekcji SMART.


Najmniejsza szafka pod umywalkę przewidziana do toalet lub bardzo małych łazienek pomieści papier toaletowy i szczotke do wc, a wieksze szafki zaskakują pojemnością szuflad, które można i warto wyposażyć w bardzo praktyczny system transparentnych przegródek. Znajdzie się tu miejsce dla wszystkich łazienkowych drobiazgów i przedmiotów codziennego użytku. Szafki mają ma także ulokowany z boku reling – wieszak na ręcznik.

Lustro skrywa za taflą innowacyjne, opatentowane rozwiązanie – mechanizm pozwalający na wygodne przybliżanie i oddalanie zwierciadła. Dzięki temu można wykonać perfekcyjny, precyzyjny makijaż

Słupek podzielono wewnątrz w nieoczywisty i niesymetryczny sposób.Dzięki temu półki jednocześnie są w stanie pomieścić np. mop z wiaderkiem, liczne środki czystości i zapasowe ręczniki.

Kontenerek jest wielofunkcyjnym, zgrabnym mebelkiem na kółkach. Wyposażony w wentylację i wytrzymały (do 200 kg nacisku) może służyć jako kosz na pranie, dodatkowy schowek lub siedzisko – przyda się w wielu sytuacjach.

Wiszącą szafkę ze szklanymi półkami, zależnie od miejsca zawieszenia możemy potraktować jako miejsce na codzienne przybory lub jako apteczkę. Jeśli dodamy kilka bocznych transparentnych przegródek, zyskamy dodatkowe miejsce.


ARMATURA ŁAZIENKOWA