Zamknij

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Twoja lista produktów

W ofercie armatury Cersanit obok baterii znajdziesz również zestawy natryskowe w dwóch wariantach: z uchwytem punktowym (ATON, MODI, LANO) oraz z drążkiem i uchwytem przesuwnym (VIBE, NENO, SENTI). Nasze zestawy są objęte 2-letnią ochroną gwarancyjną.

Kąpiel z użyciem zestawów natryskowych Cersanit może być zarówno relaksująca i wyciszająca, jak i energetyzująca i pobudzająca. Wszystko zależy od funkcji słuchawki, którą wybierzesz. A w zestawach Cersanit masz do wyboru w sumie aż 8 funkcji umożliwiających różnicowanie strumienia wody i dopasowanie go do Twoich potrzeb:

Wybrane zestawy natryskowe Cersanit (MODI, VIBE i SENTI) są wyposażone w funkcję Eco, która pozwala zredukować strumień wody i ograniczyć zużycie wody nawet o połowę.

Słuchawki prysznicowe Cersanit posiadają także dodatkowe praktyczne cechy przydatne w trakcie użytkowania. Cersanit Easy Clean to silikonowe wykończenie, które pozwala z łatwością usunąć z powierzchni słuchawki osady z kamienia i mydła, a Cersanit Turbo Air umożliwia dodatkowe napowietrzenie wypływającej wody przez co ogranicza poziom jej zużycia.

POBIERZ KATALOG


ARMATURA ŁAZIENKOWA